PranaLiving

 

Pranaliving Tour 2015 | Het Hormoon Geheim

Pranaliving Tour 2015 | Het Hormoon Geheim

Van april tot en met juni 2015 geef ik door het hele land lezingen over gezondheid, hormonen en voeding, maar ook over yoga, meditatie, stress, krachttraining, chakra’s, gedragsverandering en het verband hiertussen.

En vooral hoe je deze hulpmiddelen kan inzetten tegen hormoon gerelateerde klachten zoals PMS en overgangsklachten. En hoe je juist moeiteloos kan afvallen, minder stress kan ervaren, beter in je lijf kan zitten en snel fit kan worden!

Het zal een korte, krachtige en interessante presentatie zijn met als doel te inspireren en aan te zetten tot actie.


De lezingen geef ik bij verschillende aangesloten pranacentra. En de kosten hiervan bedragen slechts 10,- euro per persoon.

Er zijn nog een beperkt aantal plekken beschikbaar. Vind je het leuk om hier bij aanwezig te zijn? Neem dan gelijk even contact op met de contactpersoon!

De planning ziet er als volgt uit:

April

8 april | 19.30 – 21.30 | Dussen
MI-Yoga! | Miranda | info@mi-yoga.nl

16 april | 19.30 – 21.30 | Amsterdam
Word Wie Je Bent | Emilia | info@emiliagransberg.com

22 april | 19.30 21.30 | Capelle aan den IJssel
Tarazat Instituut | Joop | joop.ozephius@tarazat.nl

EVENT | SUNFIRE BOOTCAMP & SEMINAR
Door: Genesis Sunfire | 25 april | 10.00 – 18.00 | Amsterdam
Event Info | Laura | iskesings@gmail.com

30 april | 20.00 – 22.00 | Breda
Copacabana | Lilian | copacabana@ziggo.nl


Mei


3 mei | 13.30 – 15.30 | Gouda
Present Movement | Annette | yogapilatesgouda@live.nl

7 mei | 19.30 – 21.30 | Leeuwarden
Club Yoga | Rianne | info@club-yoga.nl

16 mei | 13.30 – 15.30 | Bilthoven

Daantje Linschoten | Daantje | daantjelinschoten@gmail.com

17 mei | 10.30 – 12.30 | Leiderdorp
Sportcentrum van Houdt | Roger | rogervanhoudt@sportcentrumvanhoudt.nl

21 mei | 19.30 – 20.30 | Purmerend
Life Chiropractie | Nancy | nancy@lifechiropractie.nl

27 mei | 19.30 - 21.30 | Den Haag
Wajid | Nandita | info@wajid.nl

28 mei | 20.00 - 22.00 | Amsterdam
Dolfijn Wellness | Patty | info@dolfijnwellness.nl

29 mei | 20.00 – 22.00 | Bussum
Yoga Lotus | Henriette | info@yogalotus.nl

30 mei | 14.00 – 16.00 | Den Bosch
Yogacentrum Joy |  Maureen | integraleyogadenbosch@gmail.com


Juni


1 juni | 19.30 – 21.30 | Wormer
SCWO | Leontine | scwo@scwo.nl

2 juni | 20.00 – 22.00 | Asten
Het Levensatelier | Bas | bas@hetlevensatelier.nl

4 juni | 19.30 – 21.30 | Huizen 
Yogacentrum Surya | Jose | koopmanschapjose@gmail.com

5 juni | 20.00 – 22.00 | Rotterdam
Balanzs | Angelique | angelique@balanzs.nl

7 juni | 14.00 – 16.00 | Weesp
Yoga Today | Germaine | post@germaineduynstee.nl

10 juni | 19.00 meditatie | 20.00 – 22.00 Lezing | Zandvoort
Newwaves | Cathy | info@newwaves.nl

13 juni | 10.00 – 12.00 | Enschede
Yoga Oosten | Henriette | yogaoosten@gmail.com

14 juni | 14.30 – 16.30 | Rotselaar België
Treespirit Yoga | Trees | trees@kwikzilver.be

17 juni | 19.30 – 21.30 | Deventer
SomeBodyEls | Els | elsharmsen@gmail.com

18 juni | 20.00 – 22.00 | Harderwijk
Morgen is Nu  | Co | info@morgenisnu.nl

25 juni | 19.30 – 22.00 | Den Haag
Reikicentrum Zijn | Lilian | lvdzanden@casema.nl

26 juni | 19.30 – 21.30 | Zwaag
Yoganina | Nina | info@yoganina.eu

Ik hoop je de komende tijd ergens in Nederland persoonlijk te ontmoeten!


P.S. Lijkt het je ook leuk om samen met mij een lezing te organiseren? Stuur dan even een mailtje naar: info@pranaliving.nl

P.P.S. Was je bij één van de lezingen? Dan ben ik heel erg benieuwd wat je ervan vond!? Leuk als je hieronder een reactie achterlaat! 
 

Schrijf een bericht