PranaLiving

 

Pranaliving Tour 2015 #2 | Het Hormoon Geheim

Pranaliving Tour 2015 #2 | Het Hormoon Geheim

In september en oktober 2015 geef ik wederom door het hele land lezingen over gezondheid, hormonen en voeding, maar ook over yoga, meditatie, stress, krachttraining, chakra’s, gedragsverandering en het verband hiertussen.

En vooral hoe je deze hulpmiddelen kan inzetten tegen hormoon gerelateerde klachten zoals PMS en overgangsklachten. En hoe je tegelijkertijd moeiteloos kan afvallen, minder stress kan ervaren, beter in je lijf kan zitten en snel fit kan worden!

Het zal een korte, krachtige en interessante presentatie zijn met als doel te inspireren en aan te zetten tot actie.


De lezingen geef ik bij verschillende aangesloten pranacentra. En de kosten hiervan bedragen slechts 10,- euro per persoon.

Er zijn nog een beperkt aantal plekken beschikbaar. Vind je het leuk om hier bij aanwezig te zijn? Neem dan gelijk even contact op met de contactpersoon!

De planning ziet er als volgt uit:

September

11 september | 20.00 – 22.00 | Holten
Mind Creation | Michelle | info@mindcreation.nl

21 september | 16.00 – 18.00 | Amsterdam
Color Business Center & Amsterdam American Business Club

22 september | 20.00 – 22.00 | Enschede
Landgoed Al Goed | Jeroen | lightspiritevents@gmail.com

24 september | 19.30 – 21.30 | Hilversum
Yoga Ruimte Hilversum | Anne-Marie |
yogaruimtehilversum@kpnmail.nl

26 september | 13.00 – 15.00 | Bakel
De Vertakte Boom | Agnes | vertakteboom@live.nl

29 september | 19.15 – 21.15 | Heerhugowaard
SanRay Yoga | Sandra | sandra@sanray.nl

30 september | 20.00 – 22.00 | Heerhugowaard
Biori | Riëtte | info@biori.nl


Oktober


3 oktober | 14.00 – 16.00 | Veendam
Yoga Namaste | Cora | info@yoganamaste.nl

5 oktober | 20.00 – 22.00 | Purmerend
Life Chiropractie | Nancy | nancy@lifechiropractie.nl

9 oktober | 19.30 – 21.30 | Zaandam
De Yogapoort | Marcelle | info@deyogapoort.nl

10 oktober | 14.00 – 16.00 | Den Bosch
Yogacentrum Joy |  Maureen | integraleyogadenbosch@gmail.com

16 oktober | 20.00 – 22.00 | Venlo
Centrum Voor Yoga | Lidwien |
mail@centrumvooryoga.nl

17 oktober | 14.00 – 16.00 | Bilthoven
Daantje Linschoten | Daantje | daantjelinschoten@gmail.com

18 oktober | 14.00 – 16.00 | Eindhoven
Pure Silence | Nienke | info@puresilence.nl


21 oktober | 19.30 – 21.30 | Leeuwarden

Club Yoga | Rianne | info@club-yoga.nl

29 oktober | 19.30 – 21.30 | Gorinchem
Intentie IS Essentie | Lia | lisette@intentie-is-essentie.nl


Ik hoop je de komende tijd ergens in Nederland persoonlijk te ontmoeten!


P.S. Lijkt het je ook leuk om samen met mij een lezing te organiseren? Stuur dan even een mailtje naar: info@pranaliving.nl

P.P.S. Was je bij één van de lezingen? Dan ben ik heel erg benieuwd wat je ervan vond!? Leuk als je hieronder een reactie achterlaat! 
 

Schrijf een bericht